podlahové topení

Podlahové topení, komfort bez kompromisů. Otevřete se budoucnosti i vy

12.02.2020

Elektřina je energií budoucnosti. Budoucnost vytápění zase patří podlahovým topením. IndorTec THERM-E je úsporný, efektivní a uživatelsky vstřícný systém podlahového vytápění. Jeho instalace je velmi rychlá a nevyžaduje složité stavební úpravy. Pokud zavedení podlahového topení zvažujete, už dál nehledejte. Náš systém má všech pět p.  

Jak na vytápění? “Pěkně od podlahy” 

Elektrické podlahové topení vyhřívá místnost rovnoměrně a jen tehdy, když je to třeba. Díky speciální sofistikované struktuře podkladní rohože je nástup tepla u IndorTec THERM-E o poznání rychlejší než u konkurenčních systémů. 

Pokládka a instalace rohože je přitom mimořádně rychlá. Žádná pauza na schnutí ani jiné technologické přestávky. Další obrovskou výhodou rohože je její malá konstrukční výška, díky které se podlaha zvedne ve výsledku jen o pár milimetrů. Samotné položení rohože, instalace topného kabelu i nivelační stěrky (z naší nabídky doporučujeme ARDEX K 22 F nebo ARDEX K 60), stejně jako položení podlahoviny jsou pro řemeslníka hračka. 

Co víc, rohož působí zároveň jako separační a hydroizolační vrstva. Na problematických podkladech nebo třeba v koupelnách a sprchách plní rohož roli osvědčené multifunkční izolace. 

Šetří čas, energii a peníze 

Systém je mimořádně uživatelsky vstřícný. Při stavebním plánování nebo při provádění úprav nemusíte přemýšlet nad umístěním radiátorů a prostupů trubek. Podlahové topení lze položit pod většinu typů podlahoviny. Vytápění je rychlé a úsporné, oproti konkurenčním systémům spotřebuje IndorTec THERM-E i o 10 % méně energie. V horizontu let to znamená velmi slušnou úsporu. 

Zaujal vás systém IndorTec THERM-E? Pro více informací si stáhněte katalog nebo se obraťte přímo na naše techniky