Fandíte nadčasovosti? Volte pohledovou stěrku panDOMO

17.09.2019

Za relativně krátkou dobu si pohledová stěrka panDOMO získala řadu příznivců. Má pro to všechny předpoklady. Je estetická i praktická. Je jedinečná – co provedení, to originál. Nepodléhá zkáze času, a to hned dvojím způsobem. Jednak je nadčasová, jednak odolná. Práce však musí být odvedená odborně a ze správných materiálů.

Všechno má svůj čas. I pohledová stěrka 

Aplikace panDOMO stěrky vyžaduje přesný technický a časový postup. Systém i harmonogram jsou přesně dány. Prvotní penetraci a nános posledního ochranného laku dělí několik dnů a nespočet technologicky náročných úkonů. 

Pokud si myslíte, že je panDOMO pro vás to “pravé ořechové”, rozhodně nevolte svépomoc, obraťte se na nás. Naši technici vám rádi doporučí školeného řemeslníka.

 

 

Nikdo není tak bohatý…

…aby si kupoval levnou pohledovou stěrku. Výše jsme si řekli, že je nutné, aby panDOMO aplikoval zkušený řemeslník

Pokud má pohledová stěrka správně plnit funkci a něco vydržet, je také třeba volit kvalitní produkty. Levné náhražky nepřichází v úvahu. Nikdy nesplní to, co od nich očekáváte.

Investice do povolaného řemeslníka a dobrého materiálu se vyplatí. Pohledové stěrky jsou trvanlivé, efektní a navíc ekologické. Neškodí vašemu zdraví, nezatěžují životní prostředí, splňují nejpřísnější kritéria pro certifikáty o zdravotní nezávadnosti. A také nehoří a nekloužou. Jsou zkrátka předurčeny pro prostory, kde trávíte hodně času. 

Pro vás, kteří váháte: podívejte se na příklady realizace. Možná vám pomůžeme se rozhodnout, zda je panDOMO to, co hledáte.