Betonimage jako důkaz: šedá není nuda

17.09.2019

Beton pozvolna a jistě opouští roli ryze užitkového materiálu. Na popularitě nabývá betonimage, designová pohledová stěrka. Dokazuje, že betonu byla pověst šedé jednotvárné nudné hmoty přiřknuta neprávem.

Všestrannost 

Betonimage otevírá bohaté spektrum variant. Je použitelný venku i uvnitř a až na pár výjimek je kombinovatelný téměř se vším. Na jednom místě se tak mohou sejít pohledový beton a sklo, dřevo, železo nebo syntetické materiály. Betonimage jim umožní vyniknout a – díky vlastnímu unikátnímu vzhledu – zaujme zároveň. 

Pohledový beton je použitelný k opravám, k omítání, jako pojivo, k pokrytí stěn, podlah, schodišť, méně i extrémně namáhaných povrchů. Nejdůležitější je správně zvolit produkt. S čímž vám rádi pomohou naši technici

 

Mnohotvárnost 

Fantazii se meze nekladou – u betonimage to platí dvojnásob. Na výběr je víc jak deset základních textur. Můžete volit mezi zcela minimalistickým jednobarevným povrchem, jakoby mokrým vzhledem, vdechnout zdi plastický rustikální vzhled nebo imitovat cihly. Ať si usmyslíte cokoliv, řemeslník udělá maximum pro to, aby vašim představám vyhověl. 

Pravidla stanovená pevně (jako beton)

Aplikace betonimage je náročná a vyžaduje přesný postup. Příprava a oprava podkladu, aplikace, broušení, tvorba reliéfu i finální ošetření jsou úkolem pro zručného a zkušeného řemeslníka. 

Pokud betonimage zvažujete, obraťte se na naše techniky. Rádi vám pomohou vybrat odborníka na slovo vzatého. 

Je beton pro mě, není beton pro mě 

Váháte? Podívejte se, jaké možnosti se vám s pohledovým betonem otevírají.