Prvotřídní sádrové stěrky a tmely: představujeme novinky pro rok 2020

13.12.2019

Nový rok zasluhuje nejen nové výzvy a předsevzetí. Zásadně neusínáme na vavřínech, a tak jsme pro vás  připravili několik nových produktů z kategorie sádrové a disperzní stěrky a tmely, které váš stavební život učiní opět o něco jednodušším. 

 

Stěnoví specialisté pro vás

Uvedené stěrky a tmely jsou určené k opravám a vyrovnávání stěn a stropů. Liší se buďto použitelností pro venkovní či vnitřní prostory, případně v aplikovatelnosti, na každý pád mezi nimi najdete produkt, který využijete. 

Ideální (nejen) opravná stěrka

ARDEX A 828 COMFORT má vlastnosti rychloomítky pro interiér. Druhou vrstvu můžete nanést už půl hodiny od první aplikace. Stěrka nemusí být stoprocentně proschlá, přesto se nepropadá a netrhá, další přestěrkování provedete snadno i bez broušení a při troše šikovnosti ji zvládnete vyhladit úplně “do nuly”. 

Obrovskou přidanou hodnotou produktu je, že drží bez přednátěru i na disperzních a latexových barvách. Stěrka si po celou dobu zpracovatelnosti zachovává stejnou konzistenci, po hodině od posledního nánosu je však tvrdá (skoro) jako beton. 

Tmel v kartuši

ARDEX RF oceníte jak při tmelení rámů oken a dveří, tak při opravách trhlin. Odolá vnitřním i venkovním vlivům, je pružný, přetíratelný, brousitelný a přídržný na většině povrchů. 

 

K okamžitému použití

Tmel a disperzní stěrka v jednom

ARDEX A 828 READY je určený k celoplošnému stěrkování a tmelení sádrokartonových desek. Stěrka nestéká, takže ji můžete nanášet v jednom kroku. Plusem produktu je aplikovatelnost nástřikem air less. Vyniká přídržností na všech běžných podkladech, a to bez jakékoliv penetrace. Pokud stěrku hodláte použít k vyrovnání nesavého povrchu, proveďte před aplikací půlmilimetrový záškrab. 

Disperzní stěrka pro tenké vrstvy

ARDEX A 826 READY je další novinkou s vynikající přídržností na všech běžných podkladech bez penetrace. Coby produkt k okamžitému použití je ideálním tipem na opravnou stěrku. 

 

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnější sádrové nebo disperzní stěrky? Naši technici jsou vám k službám