Vítejte u ARDEXu Česká a Slovenská republika!

O firmě

O firmě

Společnost ARDEX vyvíjí a vyrábí speciální produkty stavební chemie pro různé oblasti použití jako např. lepení obkladů a dlažby, spárování, produkty pro podlaháře, tmely na stěny, sádrokartony a speciální stavební hmoty. ARDEX pečuje o své zákazníky a tvoří s nimi pevné vazby dodržením následujících důležitých předpokladů:

Speciální produkty nejvyšší kvality.

Tak, jak jsou rozmanité dotazy a problémy na stavbách zákazníků ARDEX, tak je i rozmanitý výrobní program ARDEX, který je koncipován tak, aby uspokojil přání a požadavky našich zákazníků.

Excelentní Know-how.

ARDEX se věnuje intenzivnímu výzkumu nových produktů a neustálým kontaktem se zpracovatelskými a realizačními firmami dostává informace o potřebách a požadavcích stavitelů z první ruky. Výrobky, které usnadňují a racionalizují postup stavebních prací, jsou vyráběny v moderních výrobnách firmy ARDEX.

Vynikající zákaznický servis a podpora.

Servisní tým ARDEX Vám prakticky předvede možnosti použití, konkretní aplikace a funkčnost produktů přímo na místě na Vaší stavbě.

Dlouholeté zkušenosti v oboru.

Od roku 1968 je ARDEX Rakousko důležitou součástí skupiny ARDEX se sídlem ve Wittenu/SRN. Zde byla fima roku 1949 založena a nastoupila na úspěšnou cestu, a to nejdříve v Evropě a následně po celém světě. Od roku 2001 zahájil svoji činnost ARDEX tým v České republice se sídlem v Brně. Díky pozitivním ohlasům, etiketě v oblasti podnikání a zodpovědnému přístupu ke klientům a obchodních partnerům, získala firma ARDEX Baustoff s.r.o. v roce 2015 Certifikát "Důveryhodná firma".